BOAT BUILDER FISHING DAY 1 FISHING DAY 2 FISHING DAY 3 TOTAL POINTS LAST CAUGHT FISH
Ann Warrick Mann 1 White Marlin 100
A Salt Weapon Mann
Chasin Spencer  1 White Marlin  3 White Marlin  400
Chickn Ship Jarrett Bay
Dem Boys Scarborough  1 Blue Marlin  100
Desperado  Taylor  1 Blue Marlin  100
Fin Planner Buddy Harris 1 White Marlin 100
Gratitude  Spencer 1 White Marlin  100
Haphazard  Holton 1 White Marlin  100
Horse Play  Casion Yachts  1 Sailfish 2 Sailfish 300
Jackpot  Scarborough 2 White Marlin  2 White Marlin  400
Jesus Freak Blackwell 1 White Marlin  100
Legacy Sullivan  1 White Marlin  100
Marl Anne Hunter  Viking 1 Blue Marlin  1 White Marlin  200
Megabite  Dixon 3 White Marlin  300
Miss Shell  Mann
Obsession Midgett
Perfect Game Johnson  1 Sailfish 1 Sailfish  200
Point Runner Guthrie Lay Day  1 White Marlin  2 White Marlin 300
Qualifier  Mann  1 Sailfish 100
Rameseas Canady 1 White Marlin 100
Saga Scarborough
Sally Girl Scarborough 1 White Marlin,
1 Sailfish
 200
Sally Squirrel Ricky Gilikin  1 White Marlin 100
Salvation Omie Tilliet
Sandra D Hudson 1 White Marlin 2 White Marlin  300
Sea Hag Blackwell  1 White Marlin
Sea I Sea Viking  1 Blue Marlin  3 Sailfish  400
Smoker Forbes  1 Sailfish  1  White Marlin  200
Tag N Stick Blackwell
Teaz’e Hudson
The Heydon Express Craddocck
Trophy Box IBW  1 White Marlin  100
Waste Knot Briggs  1 Sailfish  100

 

 Day 2 Standings BOAT WEIGHT/Angler BUILDER
1ST PLACE Sea I Sea
2ND PLACE Jackpot
3RD PLACE  Chasin
4TH PLACE  Mega Byte
5TH PLACE  Sandra D
DAILY WINNER 1ST  Sally Girl
DAILY WINNER 2ND  Sea I Sea
DAILY WINNER 3RD Point Runner
DOLPHIN 1ST  Waste Knot  James Baker  20.5 lbs
DOLPHIN 2ND  Horse Play  Sara Sawyer  17.5 lbs
TUNA 1ST  Dem Boys Tommy Hancock  52 lbs
TUNA 2ND  Smoker  Keith Hudgins 51 lbs
WAHOO 1ST Dem Boys Nick Inchaustegui  45.5 lbs
WAHOO 2ND  Waste Knot  Tom Groce  42.5 lbs
TOP ANGLER Nick Inchausteui  300 points
TOP LADY ANGLER  Allyson Hoggard  200 points
TOP JUNIOR ANGLER Patrick Brizendine  200 points